Reins, KEITECH

FAQFAQ ПоискПоиск ПользователиПользователи РегистрацияРегистрация
ПрофильПрофиль Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения ВходВход Комментарии к вашей кармеКомментарии к вашей карме


Fishup




На страницу 1, 2  След.  
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов x-fisher форум про риболовлю -> Юмор
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
RosT

X-Fisher
X-Fisher


Зарегистрирован: 15.02.2011
Сообщения: 3084
Откуда: Черкассы


СообщениеДобавлено: Чт Янв 29, 2015 8:47 pm    Заголовок сообщения: "Ваталет" и "небонаш" Ссылка на сообщение Ответить с цитатой

Интернет взорвал логотип Хабаровского аэропорта: "Ваталет" и "небонаш"

Очередной российский "шедевр" дизайна взорвал интернет. Пользователи активно обсуждают логотип аэропорта Хабаровска, размещенный на официальном сайте предстоящего чемпионата мира по бенди (хоккею с мячом).

На нем нарисован летящий на синем фоне медведь, передает Цензор.НЕТ.



На странную эмблему с парящим белым медведем немедленно отреагировали пользователи сети и предложили свои варианты лого для аэропорта.















Некоторые комментаторы вспомнили стерхов и президента Рф Владимира Путина.







Большинство читателей оказались поражены выбором администрации аэропорта, многие из них предполагают, что дизайнер находился в измененном состоянии сознания. Один из комментаторов предложил сделать медведя символом движения за легализацию марихуаны.



"А у Пинк Флойд была летающая свинья", - написал российско-израильский литератор Даниэль Клугер. "Пятачок, я понял, это неправильные пчелы", - вспомнил другой блогер классику детской литературы.











Ценители уже выдвинули логотип на премию "Рекламная белочка", которая вручается за худший креатив. Вместо головы косолапого нарисовали "ватника", прозвав такой летательный аппарат "ватолетом".













http://censor.net.ua/photo_news/322134/internet_vzorval_logotip_habarovskogo_aeroporta_vatalet_i_nebonash_fotoreportaj
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Косячок

X-Fisher
X-Fisher


Зарегистрирован: 22.11.2011
Сообщения: 2990



СообщениеДобавлено: Чт Янв 29, 2015 9:24 pm    Заголовок сообщения: Ссылка на сообщение Ответить с цитатой

А навіщо окрему тему створювати?
_________________
Слава всім Героям, які беруть участь в російсько-українській війні 2014-2016 років
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
РыбьяСмерть

X-Fisher


Зарегистрирован: 30.07.2008
Сообщения: 1126
Откуда: г.Черкассы


СообщениеДобавлено: Чт Янв 29, 2015 10:05 pm    Заголовок сообщения: Ссылка на сообщение Ответить с цитатой

Плагиат с медведем
_________________
Если хочешь идти быстро - иди один. Если хочешь идти далеко - идите вместе.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
RosT

X-Fisher
X-Fisher


Зарегистрирован: 15.02.2011
Сообщения: 3084
Откуда: Черкассы


СообщениеДобавлено: Пт Янв 30, 2015 9:48 am    Заголовок сообщения: Ссылка на сообщение Ответить с цитатой

Косячок писал(а):
А навіщо окрему тему створювати?


Так закортіло бо багато зображень, здалося, що тягне на окрему тему.

А навіщо публікувати чужі відео-звіти у темах де публікуются звіти форумчан, та ще й продовжувати це робити після зауваження? )) Я б на місці Олександра взагалі тобі окремий розділ створив - пости та міжнародні звіти від Косячка ))
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Косячок

X-Fisher
X-Fisher


Зарегистрирован: 22.11.2011
Сообщения: 2990



СообщениеДобавлено: Пт Янв 30, 2015 10:45 am    Заголовок сообщения: Ссылка на сообщение Ответить с цитатой

Людськая заздрість, та посмішки, та плітки за спиною...
RosT
Добре, що Ви не на місці Alexander, бо тоді на форумі тільки дві теми жевріло - куплю-продам якнайдешевше та 3-4 звіти на рік: весною хто більше кг ляща ввалить чи пліточки засушить, літо - не сезон, осінь - трол, джиг хеві +,звісно, конкурс - хто глибше засуне пальці в очні западини щук при фотографуванні, зима - біленьку потягати, якщо ловиться.

Я ще не пишу в темах - Що почитати чи про фільми, хоча багато цікавих речей міг би порадити, проте не думаю, що у багатьох це викликатиме інтерес, а ті хто щось ще прагне нового в житті сам знайде.
Звичайно, колись я припиню відвідувати сайти риболовні і на більш корисні речі направлю думку, а доти користуйтеся, будь ласка.

Не сприймайте, це як образу, мені байдуже(я ні на кого не тримаю зла), але кажуть для здоров'я того хто тримає образу це не дуже корисно.

_________________
Слава всім Героям, які беруть участь в російсько-українській війні 2014-2016 років
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
RosT

X-Fisher
X-Fisher


Зарегистрирован: 15.02.2011
Сообщения: 3084
Откуда: Черкассы


СообщениеДобавлено: Пт Янв 30, 2015 11:14 am    Заголовок сообщения: Ссылка на сообщение Ответить с цитатой

Косячок писал(а):
Людськая заздрість, та посмішки, та плітки за спиною...


Можливо "я в танкі", але до чого тут заздрість, де Ви її взагалі побачили? Посмішки та плітки, це Ви мені? Теж не розумію.

Косячок писал(а):
Добре, що Ви не на місці Alexander, бо тоді на форумі тільки дві теми жевріло - куплю-продам якнайдешевше та 3-4 звіти на рік: весною хто більше кг ляща ввалить чи пліточки засушить, літо - не сезон, осінь - трол, джиг хеві +,звісно, конкурс - хто глибше засуне пальці в очні западини щук при фотографуванні, зима - біленьку потягати, якщо ловиться.


Раніше на цьому форумі було повно цікавих звітів від наших форумчан круглий рік, незалежно від методів лову та подачі інформації. Зараз картина протилежна. Мені, наприклад, набаго цікавіше читати 1-2 рибацькі теми на загальному місцевому форумі (там дійсно є можливість отримати корисну інформацію по реальній ситуації на водоймі), ніж цілий розділ "Отчеты" на x-fisher. Це по Вашому прогрес чи деградація? Про те що багатсько риболовів залишило форум взагалі мовчу.

Косячок писал(а):
Я ще не пишу в темах - Що почитати чи про фільми, хоча багато цікавих речей міг би порадити, проте не думаю, що у багатьох це викликатиме інтерес, а ті хто щось ще прагне нового в житті сам знайде.


Як на мене, то краще б Ви писали в ціх темах, ніж масово постили чужі відео-звіти.

Косячок писал(а):
Звичайно, колись я припиню відвідувати сайти риболовні і на більш корисні речі направлю думку, а доти користуйтеся, будь ласка.


Ваша справа, але більшість Ваших постів на рибацьку тематику скоріше роздратовують ніж здаються корисними. Це все суто моя власна думка, без образ! )

Косячок писал(а):
Не сприймайте, це як образу, мені байдуже(я ні на кого не тримаю зла), але кажуть для здоров'я того хто тримає образу це не дуже корисно.


Я ні в якому разі не ображаюся ) І з якого дубу на Вас впало те, що я взагалі на щось чи на когось ображаюся? Ця риса не характерна для мене.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Косячок

X-Fisher
X-Fisher


Зарегистрирован: 22.11.2011
Сообщения: 2990



СообщениеДобавлено: Пт Янв 30, 2015 11:34 am    Заголовок сообщения: Ссылка на сообщение Ответить с цитатой

Цитата:
Можливо "я в танкі", але до чого тут заздрість, де Ви її взагалі побачили? Посмішки та плітки, це Ви мені? Теж не розумію.

Smile

Цитата:
Раніше на цьому форумі було повно цікавих звітів від наших форумчан круглий рік, незалежно від методів лову та подачі інформації. Зараз картина протилежна. Мені, наприклад, набаго цікавіше читати 1-2 рибацькі теми на загальному місцевому форумі (там дійсно є можливість отримати корисну інформацію по реальній ситуації на водоймі), ніж цілий розділ "Отчеты" на x-fisher. Це по Вашому прогрес чи деградація? Про те що багатсько риболовів залишило форум взагалі мовчу.

Я, взагалі, не розумію, що в звітах можна аж багато корисного дізнатися.

Цитата:
Як на мене, то краще б Ви писали в ціх темах, ніж масово постили чужі відео-звіти.

Дурень не той хто не знає, але той хто не хоче знати, Сковорода.

Цитата:
Ваша справа, але більшість Ваших постів на рибацьку тематику скоріше роздратовують ніж здаються корисними. Це все суто моя власна думка, без образ! )

Smile

Цитата:
Я ні в якому разі не ображаюся ) І з якого дубу на Вас впало те, що я взагалі на щось чи на когось ображаюся? Ця риса не характерна для мене.

Smile

_________________
Слава всім Героям, які беруть участь в російсько-українській війні 2014-2016 років
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
docmos

X-Fisher
X-Fisher


Зарегистрирован: 26.04.2008
Сообщения: 4758
Откуда: Черкассы


СообщениеДобавлено: Пт Янв 30, 2015 10:21 pm    Заголовок сообщения: Ссылка на сообщение Ответить с цитатой

пардон, мюсьє Very Happy не буду Вам мішати...

Ростік, а шо там там за отчьоти на "сі кеі"?
Тіпа: навалив лящів, нагатив сомів.... хапанув шнурків...В чьом прикол? вже все давно і всім відомо Sad
не бачу ніякого сенсу в отчьотах , окрім вихваляння. Вже всі давно все знають про кожного...
Лишилося тільки дивитись на гламурні і приємні отчьоти з Житомирщини, тестування палок і приманок Сашка, Вадімові підходи до риболовлі і так далі....А що ще потрібно?, щоб ти не казав , що там краще...Я вже починаю рівновать Embarassed
по суті лишилось ще освоїти мульт і нахлист....
ну і потім час не той , щоб розписувати рибалку...

і останнє,даю прогноз на майбутнє:
мікроджиг і карпфішінг форева Very Happy , тому що у них немає границі,
( ну хеві- і дро-шот , то є мясо)

а ще ось

що йому потрібно від життя? ....правильно -обнять "ідиальну снасть" і обдурить саму ушлу рибину, і бути "на коні"
о це і є кайф!

_________________
ловите хорошее настроение, ведь оно так редко посещает нас!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Косячок

X-Fisher
X-Fisher


Зарегистрирован: 22.11.2011
Сообщения: 2990



СообщениеДобавлено: Пт Янв 30, 2015 11:11 pm    Заголовок сообщения: Ссылка на сообщение Ответить с цитатой

docmos писал(а):

і останнє,даю прогноз на майбутнє:
мікроджиг і карпфішінг форева Very Happy , тому що у них немає границі,


А компот, еее, тобто, форель?

_________________
Слава всім Героям, які беруть участь в російсько-українській війні 2014-2016 років
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
RosT

X-Fisher
X-Fisher


Зарегистрирован: 15.02.2011
Сообщения: 3084
Откуда: Черкассы


СообщениеДобавлено: Пт Янв 30, 2015 11:26 pm    Заголовок сообщения: Ссылка на сообщение Ответить с цитатой

docmos писал(а):
Ростік, а шо там там за отчьоти на "сі кеі"?
Тіпа: навалив лящів, нагатив сомів.... хапанув шнурків...В чьом прикол? вже все давно і всім відомо Sad
не бачу ніякого сенсу в отчьотах , окрім вихваляння. Вже всі давно все знають про кожного...


В останні пару років повадки риби у Дніпрі доволі змінилися. Розумію, що наприклад для мікроджигу це не так актуально, а от для моєї рибалки, особливо на фоні величезних цін на бензин, ще й як, та й володіння додатковою інформацією трохи додає надію на успіх, особливо коли вдається вирватися на рибалку 1-2 рази на місяць. Як не крути, а Дніпро це не невеличка річка, або ставок...

На Форум.ск.уа ніхто не ховається і це дає можливість хоча б приблизно зрозуміти де і що ловлять в конкретний момент, зробити якість висновки, а при необхідності ще й отримати додаткову інформацію у автора. На цьому форумі такої можливості немає, а обдзвонювати навмання велику кількість знайомих рибацюг особисто мені не дуже зручно.

docmos писал(а):
Лишилося тільки дивитись на гламурні і приємні отчьоти з Житомирщини, тестування палок і приманок Сашка, Вадімові підходи до риболовлі і так далі....


Це точно... але далеко не всім це цікаво.

docmos писал(а):
А що ще потрібно?, щоб ти не казав , що там краще...Я вже починаю рівновать Embarassed


Я не кажу, що там краще. Мені краще і рідніше тут, але корисна для мене інформація, на жаль, останній час більше там, ніж тут. І не тому, що люди не хочуть писати, а тому що цього "не дають" робити.

docmos писал(а):
ну і потім час не той , щоб розписувати рибалку...


Як на мене, то від того, що рибалку не розписують на x-fisher, рибі не легше. Та й не обов'язково писати де саме, для цього є приватні повідомлення.

docmos писал(а):
і останнє,даю прогноз на майбутнє:
мікроджиг і карпфішінг форева Very Happy , тому що у них немає границі,
( ну хеві- і дро-шот , то є мясо)


Мікроджиг не моє і крапка, нє тот размєр )) Карпфішинг цілком можливо, але не в найближчому майбутньому (окремі сейшени з Віталіком не враховуються) Smile)

Цитата:
що йому потрібно від життя? ....правильно -обнять "ідиальну снасть" і обдурить саму ушлу рибину, і бути "на коні" о це і є кайф!


Мене поки що все таки більше тягне на воду, а не до води ))
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
docmos

X-Fisher
X-Fisher


Зарегистрирован: 26.04.2008
Сообщения: 4758
Откуда: Черкассы


СообщениеДобавлено: Сб Янв 31, 2015 11:47 am    Заголовок сообщения: Ссылка на сообщение Ответить с цитатой

Ростік ти можеш писати мені в лічку і питатись, де що ловиться Very Happy можеш дзвонити, що знаю тим і поділюся!
а щоб не давали писати звіти, то вперше чую....можливо ти путаєш " не дають" і критикують, що не хочеться писати Very Happy , то це зовсім різне...
я так само колись реагував на зауваження ...першим критиком був у мене кум. потім сам. а далі поняв , що звіт має бути просто художнім витвором....коли є надхнення , то можна писати....ща у мене його немає ...і "не ті часи" то я мав в виду не кількіість риби в Дніпрі , а війну.

класно ти сказав , що тебе тягне на воду , а не до води Very Happy
а з Романом(" Косячок") вам потрібно пару разів зробити сумісну рибалку!

_________________
ловите хорошее настроение, ведь оно так редко посещает нас!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
RosT

X-Fisher
X-Fisher


Зарегистрирован: 15.02.2011
Сообщения: 3084
Откуда: Черкассы


СообщениеДобавлено: Сб Янв 31, 2015 12:01 pm    Заголовок сообщения: Ссылка на сообщение Ответить с цитатой

docmos
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
docmos

X-Fisher
X-Fisher


Зарегистрирован: 26.04.2008
Сообщения: 4758
Откуда: Черкассы


СообщениеДобавлено: Сб Янв 31, 2015 12:04 pm    Заголовок сообщения: Ссылка на сообщение Ответить с цитатой

А про микроджиг не зарікайся! Very Happy я он тільки з другого разу стартував.
коли ти наловишся, то тобі захочеться чогось новенького.
он у мене лишився нахлист, мульт, а і Рома підказав форель....це не значить , що я нехтую класикою , чи там ляща на сталь половити, чи лобатого на тройніки...всяко буває.

_________________
ловите хорошее настроение, ведь оно так редко посещает нас!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
RosT

X-Fisher
X-Fisher


Зарегистрирован: 15.02.2011
Сообщения: 3084
Откуда: Черкассы


СообщениеДобавлено: Сб Янв 31, 2015 12:06 pm    Заголовок сообщения: Ссылка на сообщение Ответить с цитатой

Слухаюсь ))
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
docmos

X-Fisher
X-Fisher


Зарегистрирован: 26.04.2008
Сообщения: 4758
Откуда: Черкассы


СообщениеДобавлено: Сб Янв 31, 2015 12:32 pm    Заголовок сообщения: Ссылка на сообщение Ответить с цитатой

доложиш!
_________________
ловите хорошее настроение, ведь оно так редко посещает нас!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов x-fisher форум про риболовлю -> Юмор Часовой пояс: GMT + 2
На страницу 1, 2  След.
Страница 1 из 2

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы не можете скачивать файлы в этом форуме