Reins, KEITECH

FAQFAQ ПоискПоиск ПользователиПользователи РегистрацияРегистрация
ПрофильПрофиль Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения ВходВход Комментарии к вашей кармеКомментарии к вашей карме


Fishup




На страницу Пред.  1, 2, 3  
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов x-fisher форум про риболовлю -> Сборы рыбаков, Соревнования, Фестивали
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
i.bogdanets

Матерый рыбак :)


Зарегистрирован: 23.09.2010
Сообщения: 221
Откуда: г.Белая Церковь


СообщениеДобавлено: Ср Сен 11, 2013 12:04 pm    Заголовок сообщения: Ссылка на сообщение Ответить с цитатой


http://s2.ipicture.ru/uploads/20130910/ln04RD8g.jpg



http://s2.ipicture.ru/uploads/20130910/owTNzWW6.jpg



http://s2.ipicture.ru/uploads/20130910/73ey6Hq1.jpg


Шановні рибалки та всі наші друзі.

10.09.2013 року на нашому сайті в розділі "Фотогалерея" закачано фотографії зі змагання "Відкритий Кубок Київської області та відкритий Чемпіонат Києва і третя відкрита Першість м. Біла Церква з ловлі хижої риби спінінгом з берега", яке відбулося в Київській області, Володарського району, на р.Рось, Косівського водосховища 6-8 вересня 2013 року:

Фото 1-30:
- http://yurivska-ros.kiev.ua/index.php?option=com_ignitegallery&task=view&gallery=195&Itemid=91

Фото 31-60:
- http://yurivska-ros.kiev.ua/index.php?option=com_ignitegallery&task=view&gallery=196&Itemid=91

Фото 61-78:
- http://yurivska-ros.kiev.ua/index.php?option=com_ignitegallery&task=view&gallery=197&Itemid=91


Слідкуйте за нашими новинами.

_________________
Голова БМГО "Рибальський клуб Юр`ївська Рось" - Богданець І.В.
www.yurivska-ros.kiev.ua
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора AIM Address
i.bogdanets

Матерый рыбак :)


Зарегистрирован: 23.09.2010
Сообщения: 221
Откуда: г.Белая Церковь


СообщениеДобавлено: Пн Сен 16, 2013 12:02 pm    Заголовок сообщения: Ссылка на сообщение Ответить с цитатой

Звіт
Про проведення змагання
:
"Відкритий Кубок Київської області та відкритий Чемпіонат Києва і третя відкрита Першість м. Біла Церква з ловлі хижої риби спінінгом з берега"

1. Організатори: БМГО "Рибальський клуб Юр'ївська Рось", Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», відділ Білоцерківської міської ради з питань фізичної культури та спорту, Київська федерація риболовного спорту, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

2. Дата і місце проведення: Київська область, Володарський район на дамбі Косівського водосховища річки Рось 6-8 вересня 2013 року.

В особисто-командному змаганні брали участь: 10 команд, 29 спортсменів, а саме:

1. «Щуколови» - м.Біла Церква
к. Коробко Юрій Володимирович (м.Біла Церква)
Патрікєй Сергій Юрійович (м.Біла Церква)
------------------------------------
2. «Цербер» - м.Біла Церква
к. Гамар Андрій Миколайович (м.Біла Церква)
Дунаєвський Роман Михайлович (БМГО)
Каменотрус Дмитро Валерійович (м.Біла Церква)

3. «ІБІС» - м.Київ
к. Самолов Іван Олександрович (ЧОФРС)
Скользнев Юрій Борисович (ЧОФРС)
Лясоцький Павло Георгійович (ЧОФРС)

4. «UL-trass» - м.Київ
к. Краснов Ілля Станіславович (м.Київ)
Радченко Олександр (м.Київ)
Мудрик Олександр (м.Київ)

5. «MADness» - м.Київ
к. Михайленко Дмитро Євгенович (м.Київ)
Макаренко Андрій Миколайович (м.Київ)
Бариновас Артур (м.Київ)

6. «Конкуренти» - м.Черкаси
к. Погостинський Кирил Борисович (ЧОФРС)
Якименко Юрій Григорович (ЧОФРС)
Ручкін Андрій Васильович (ЧОФРС)

7. «Хижак» - м.Черкаси
к. Ігнатов Володимир Євгенович (ЧОФРС)
Синявский Анатолій (ЧОФРС)
Євдокимов Олег (ЛОФРС)

8. «ЛІРоЛ» - м.Луцьк
к. Карпюк Роман Петрович (ФРСВО)
Редчук Максим Віталійович (ФРСВО)
Лінчук Олександр Миколайович (м.Луцьк)

9. «Піранья» - м.Кам'янець-Подільський
к. Смотров Ігор Ігорович (м.Кам'янець-Подільський)
Смотров Михайло Ігорович (м.Кам'янець-Подільський)
Смотрова Алла Володимирівна (м.Кам'янець-Подільський)

10. «Миронівка» - м.Миронівка
к. Левченко Сергій Володимирович (м.Миронівка)
Вишоватий Євген Олександрович (м.Миронівка)
Кириченко Костянтин Ігорович (м.Миронівка)

Загальна вага виловленої риби – 86,658кг.

Реєстраційний благодійний внесок: з членів БМГО та ФРСУ – 240грн, з інших – 300грн.


Керівний склад:
1. Голова БМГО «Рибальський клуб Юр`ївська Рось» м.Біла Церква – Богданець Ігор Васильович.
2. Заступник голови спортивного комітету м.Біла Церква – Серьогін Сергій Сергійович.
3. Директор Білоцерківського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» - Павлюк Костянтин Миколайович.

Судейський корпус:

Лінійні судді - зона «А»:
- Харов Олег Іванович (м.Біла Церква, Суддя зі спорту ІІІ категорії).
- Нитченко Віталій Олександрович (м.Чернігів, Суддя зі спорту ІІ категорії).

Лінійні судді - зона «В»:
- Свіріденко Володимир Андрійович (м.Київ, «Національний суддя зі спорту»).
- Сиротенко Тетяна Миколаївна (м.Київ, Суддя зі спорту ІІІ категорії).

Лінійні судді - зона «С»:
- Охріменко Михайло Васильович (м.Чернігів, «Національний суддя зі спорту»).
- Володькін Олександр Вікторович (м.Біла Церква, Суддя зі спорту ІІІ категорії).
- Палагута Валерій Васильович (м.Біла Церква, Суддя зі спорту ІІІ категорії).
Всього: 7 суддів.

Головний суддя - Сиротенко Сергій Борисович (м.Харків, «Національний суддя зі спорту»).
Заступник головного судді - Свіріденко Володимир Андрійович (м.Київ, «Національний суддя зі спорту»).
Секретар змагання – Охріменко Михайло Васильович (м.Чернігів, «Національний суддя зі спорту»).

Харчування:
1. Головний кухар – Богданець Лариса Петрівна (м.Біла Церква).
2. Кухар – Сидорчук Лариса Олександрівна (м.Біла Церква).
Всього: 2 кухаря.

Відеозйомка та фото:
Костюк Євген Валерійович (м.Біла Церква).

3. Спонсори змагання:

Генеральний спонсор:
- Спеціалізований рибальський магазин «Глобус» ПП Лемеш Дмитро Анатолійович (м.Біла Церква).

Головний спонсор:
- Компанія «ІБІС» (м.Київ).

Харчовий спонсор:
- ТМ “Дригало” керівник – Дригало Людмила Борисівна, Дригало Василь Антонович (м.Біла Церква).

Телевізійні спонсори:
- ТРК “Крокус1” генеральний директор - Кошель Іван Степанович (м.Біла Церква).
- ТРК “Бест ” генеральний директор - Варов Володимир Геннадійович (м.Біла Церква).

Спонсор озвучення:
ТМ «Технотрон-авто» ФОП Гура Володимир Олексійович (м.Біла Церква).

Інформаційний спонсор:
- Газета “Гриф” головний редактор - Рабенок Валерій Борисович (м.Біла Церква).

Спонсори:
- Мережа магазинів "Риболов-Еліт" (м.Черкаси).
- Спеціалізований риболовний магазин «Трофей» ФОП Степурко Олег Фридрихович (м.Біла Церква).
- ТОВ “Валтекс” керівник - Жилко Руслан В`ячеславович (м.Біла Церква).
- Рекламно - інформаційне агентство «Політ-Транс-Тур» керівник – Матвієць Тетяна Валеріївна (м.Біла Церква).
- ТМ «VADIM» ФОП Лукашенко Вадим (м.Біла Церква).
- Магазин «Стрілець» директор - Сільнов Олександр Сергійович (м.Біла Церква).
- Рекламно - інформаційне агентство «INFO» керівник – Ямковий Павло Володимирович (м.Біла Церква).

Організаційні спонсори:
- Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації (м.Київ).
- Київський обласний та Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (м.Київ, м.Біла Церква).
- Київська Федерація Риболовного Спорту (м.Київ).
- Білоцерківська міська громадська організація «Рибальський клуб Юр`ївська Рось» (м.Біла Церква).
- Відділ Білоцерківської міської ради з питань фізичної культури та спорту (м.Біла Церква).

4. За підсумками змагання місця, прізвища переможців, призерів і номінантів, такі:

Призи від ФОП Лемеша Дмитра Анатолійовича (м.Біла Церква):

Команда переможець у командному заліку:
«Миронівка» - (28 балів; 12,713кг)
к. Левченко Сергій Володимирович (м.Миронівка)
Вишоватий Євген Олександрович (м.Миронівка)
Кириченко Костянтин Ігорович (м.Миронівка)

Команда призер за ІІ місце у командному заліку:
«UL-trass» - (30 балів; 12,599кг)
к. Краснов Ілля Станіславович (м.Київ)
Радченко Олександр (м.Київ)
Мудрик Олександр (м.Київ)

Команда призер за ІІІ місце у командному заліку:
«ЛІРоЛ» - (42 бали; 10,422кг)
к. Карпюк Роман Петрович (ФРСВО)
Редчук Максим Віталійович (ФРСВО)
Лінчук Олександр Миколайович (м.Луцьк)


Призи від компанії «ІБІС» (м.Київ) та ФОП Погостинського Кирила Борисовича (м.Черкаси):

Переможець в особистому заліку:
Погостинський Кирил Борисович (ЧОФРС) - 5 балів; 4,953кг

Призер за ІІ місце в особистому заліку:
Мудрик Олександр (м.Київ) - 6 балів; 5,472кг

Призер за ІІІ місце в особистому заліку:
Левченко Сергій Володимирович (м.Миронівка) - 6 балів; 5,324кг

Номінація:

Приз від магазину «Трофей» (м.Біла Церква)
Сама велика піймана рибина:
Синявский Анатолій (ЧОФРС) судак – 1,600кг

Приз від ФОП Лемеша Дмитра Анатолійовича (м.Біла Церква)
«Фортуна удачі» у розіграші виграв:
Євдокимов Олег (ЛОФРС)

Додаткові призи:

Від компанії «ІБІС» (м.Київ)

За четверте командне місце:
«MADness» - (44 бали; 9,836кг)
к. Михайленко Дмитро Євгенович (м.Київ)
Макаренко Андрій Миколайович (м.Київ)
Бариновас Артур (м.Київ)

За четверте місце в особистому заліку:
Редчук Максим Віталійович (ФРСВО) - (9 балів; 5,018кг)

За п’яте місце в особистому заліку:
Карпюк Роман Петрович (ФРСВО) - (9 балів; 4,168кг)

За шосте місце в особистому заліку:
Синявский Анатолій (ЧОФРС) - (10 балів; 5,040кг)

За сьоме місце в особистому заліку:
Краснов Ілля Станіславович (м.Київ) - (10 балів; 3,573кг)

Набір каталогів:
Палагута Валерій Васильович (м.Біла Церква)
Володькін Олександр Вікторович (м.Біла Церква)

Від ФОП Погостинського Кирила Борисовича (м.Черкаси):

За участь у змаганні єдиній жінці спортсменці:
Смотрова Алла Володимирівна (м.Кам'янець-Подільський)

За тринадцяте місце в особистому заліку:
Радченко Олександр (м.Київ) - (14 балів; 3,554кг)

Та іменні значки усім учасникам заходу.

_________________
Голова БМГО "Рибальський клуб Юр`ївська Рось" - Богданець І.В.
www.yurivska-ros.kiev.ua
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора AIM Address
i.bogdanets

Матерый рыбак :)


Зарегистрирован: 23.09.2010
Сообщения: 221
Откуда: г.Белая Церковь


СообщениеДобавлено: Пт Сен 20, 2013 11:33 am    Заголовок сообщения: Ссылка на сообщение Ответить с цитатой



http://s2.ipicture.ru/uploads/20130920/VNMnUiMF.jpg

_________________
Голова БМГО "Рибальський клуб Юр`ївська Рось" - Богданець І.В.
www.yurivska-ros.kiev.ua
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора AIM Address
i.bogdanets

Матерый рыбак :)


Зарегистрирован: 23.09.2010
Сообщения: 221
Откуда: г.Белая Церковь


СообщениеДобавлено: Ср Сен 25, 2013 4:54 pm    Заголовок сообщения: Ссылка на сообщение Ответить с цитатой

Особистий звіт.

Шановні рибалки та усі наші друзі!!!

Я як завжди «починаю за упокой, а кінчаю за здравіє», цей раз мій звіт не відрізняється від інших моїх попередніх особистих звітів, де я ділюся своїми думками, враженнями, бачу недоліки, радію з вами за переможців та призерів і ставлю собі за мету не зупинятися на досягнутому, враховувати помилки і не повторювати їх не під яким виглядом. Давати такий звіт я маю особисте право як організатор заходу який на 99,8% сам його готував, а ось проводили разом – так от про тих хто завжди мені допомагає і за тих хто робить тільки такий вигляд я і розповім. Почнемо з недоліків яких нам не минути ніколи, бо якби та без недоліків – то жили би ми давно в комунізмі, а так як не крутися по справжньому живемо там де живемо.

Недоліки.

1. Перш за все мене черговий раз здивувала та кількість команд, яка прийняла участь в нашому заході, бо на справді більше вразила та відсутність команд не приїхавших в Косівку - хоч і зробили попередньо заявку на участь. Не буду займатися критикою в їхню сторону і називати їх особисто, я рахую що марно і причини мене майже геть не цікавлять – поважні, на пів поважні, геть неповажні – я вирішив, поки займаюся будь яким спортом чи напрямком в спорті потрібно прийняти негайно жорстокі міри. Почитавши уважно свою давно написану книжку «Спорт і совість на селі» ввожу надалі для всіх єдине правило – «Бабки вперед», тепер в любому «Положенні» буде чітко прописано в реєстрації приблизно так – «…команда з заявкою на участь повинна обов’язково внести реєстраційний внесок……(визначений організаторами)…на організаційні витрати, які в випадку не прибуття на змагання назад не повертаються». Сума, як показало життя, буде складатися приблизно 30 - 35% від загальної суми на команду, якщо конкретно до минулого заходу то приблизно (наприклад): команда «Кактус» три спортсмена з федерації ХРЮКРС повинна внести загальну суму 720грн, то з початку разом з реєстрацією потрібно буде внести 30 - 35% від загальної суми, а саме – 250грн на мною указаний рахунок і відповідно якщо команда «Стецько і К» три спортсмени з м. Переяслова-Хитринська і сума загального внеску складає 900грн то попередній 300грн.
Що трапилося у нас – спочатку попередню заявку подало 35 команд (105 спортсменів), роблю за тиждень перереєстрацію отримую 18 (54 спортсмена), в останній момент ще три додатково знімається и залишається 15 (45 спортсменів), а в і тозі ми отримали на березі 10 не повних команд. Справа не в тому що їх було всього 10 тут все гаразд для обласного рівня, проблема полягає в тому що я витрати зробив нікому не потрібні яких можливо було минути без напруги і розрахуватися з людьми за працю і труд, кого я запросив, господарські витрати яких потрібно було зменшити відповідно до списку реально приймаючих участь, а не за декларированих. Куди пішли на вітер гроші: бус якого можливо було минути – 500грн, на 10 спортсменів в зоні один суддя, а не два чи три – 3 судді опинилися надлишкові це 900грн, дипломи – 100грн можливо було уникнути, значки Кирил заказав 150, а вистачило б з головою 50, харчування (ви всі бачите не дороге) але і тут - добрих 1000 гривень на вітер і так у всьому – здавалося дрібнички але ще якихсь 800 гривень на решту непотребу набігає. Як крайність, якби знали точну кількість команд і спортсменів утрималися би від надлишкових витрат і таким чином розрахувалися без проблем з усіма людьми – оце головне. Щоб уникнути надалі цей «цирк на дроті» вже почало діяти нове моє правило в дисципліні «тролинг», який я провожу 11-13 жовтня цього року в Сокирне (Черкаської області) і Ви знаєте «потяг пішов» - ось так тепер буде завжди, а якщо не набирається величезна кількість команд чи спортсменів, та масовка в спорті геть не потрібна це не є фізкультура (є певні вимоги до кількості спортсменів і відповідно до обслуговуючого персоналу по категоріям: «Область», «Україна», «Світ») – гроші здали урівноважені, впевнені та визначені – ось з ними і будемо проводити і не втягувати в процес людей з усієї України «по попереднім заявкам» та не робити дурної нікому не потрібної роботи і витрат, а потім не знати куди очі дівати перед хлопцями – хоч позичай у Сірка. То що я повинен був те я сказав, хто хотів – все зрозумів, до кого не дійшло той бере негайно книжку Ігорёшки Богданця «Рибальська совість на селі» і три рази перечитує – одразу все до йде.

Що вдалося.

СПОРТСМЕНИ.

1. По перше хочу від організаційного комітету виказати усім присутнім командам свою вдячність та шану, тім хто є: справжній спортсмен, ентузіаст чи просто порядна людина. Про кожного скажу особисто, команда «Щуколови» (БЦ) – молодці і виступають не перший раз та якби їм третього чоловіка в команду то третє чи четверте місце було б забезпечено але вони і вдвох були не останні, команда «Цербер» (БЦ) – я знаю що Рому спіткала невдача при першому закиді, клятий товстолоб забрав не тільки багато часу але і майже усю нитку от так вийшла і вся рибалка у досвідченого спортсмена а його результату якраз не вистачило для одного із призових місць бо решта команди виступила просто супер мабуть і для самих неочікувано, самі теплі мої слова подяки команді «ІБІС» (ЧОФРС) екіпіровка, знаряддя були прикладом для всіх і той сом на 6-8кг був не випадковістю а результатом спортивного труда і жалко що того сома не витягли – ось була б сенсація так сенсація, хочу виділити дві дружні, потужних команди «UL-trass» і «MADness» з Києва і не дивує нікого їх результат – два роки вони приїздять до нас і без призів додому порожніми ще не їхали а «во главе дядька Черномор» - Ілля Краснов, хлопці «те що треба» і Мудрика Олександра друге особисте та командне місце команди «UL-trass» підтвердила клас Киян, Черкаська «орда» в кількості двох команд на чолі з досвідченим спортсменом і спонсором Погостинським Кирилом ще задовго до заходу «оккупировали» водойму і риба в знак подяки відгукнулася на змаганні – йшла до них в торби «як дурна» і якби хто бачив як вони працювали не на мить не засумнівався – перед Вами не виключено чемпіони, в усякому разі переможець особистого заліку – Погостинський Кирил «Віват чемпиону»!!!, і ось вже дійшла черга і до східняків – команда «ЛІРоЛ» (м.Луцьк) прислала наймолодшого учасника змагання, який не осоромив славетне місто а підтримав своїх старших товаришів і результат третє командне місце, а ось і знаменита Кам'янець-Подільська команда «Піранья», чим вона знаменита – та дівчиною спортсменкою звичайно при чому не із боязливих та «деклараторів» - сказала, приїхала, прийняла участь і багато що зрозуміла а переможе вже на той рік в усякому разі будуть серйозно готуватися, ну і останні справжні бійці – команда «Миронівка», звідки вони взялися ніхто не знає, так «лупасили» рибу в усіх турах що перше командне та третє особисте не просто здивувало, а шокірувало бувалу публіку. Всі спортсмени отримали по заслузі: місця, призи, дипломи, значки та інше, а також нашу вдячність і повагу.
Для таких хлопців і працювати безкоштовно було нам необразливо, і спілкуватися було цікаво, і якщо вони приїдуть на наступний рік – це буде найцінніший від них подарунок як для мене так і для всього організаційного комітету. ДЯКУЮ ВАМ ДРУЗІ НЕ ЗА РЕЗУЛЬТАТ А ЗА УВАГУ – для мене вона як показує життя дуже дорога і змістовна.


СПОНСОРИ.

2. «Генеральним» спонсором заходу як завжди виступив наш улюблений Білоцерківський, постійний захисник природи, патріот міста, та прихильник здорового способу життя - ФОП Лемеш Дмитро Анатолійович, «Головним» спонсором змагання перший раз і дуже вдало і потужно виступила відома всій Україні та за кордоном - Київська компанія «ІБІС», смачними харчами своєї марки відомої на всю Україну - ТМ «Дригало» (м. Біла Церква) як завжди учасників забезпечив Василь Антонович та Людмила Борисівна Дригало, небайдужий і постійний спонсор з Черкас – Погостинський Кирил Борисович забезпечив окрім призів від себе ще й додатково усіх присутніх іменними значками даного змагання, хочу підкреслити що на всі наші заходи останні два роки за саму велику рибу принципово дає гарний приз Білоцерківський спеціалізований рибальський магазин – «Трофей» де і на цьому заході він був обов’язково присутній, постійно завчасно друкує і розповсюджує про всі рибальські спортивні події в місті м.Біла Церква, Білоцерківському районі та Київщини наш постійний інформаційний спонсор - щотижнева газета «Гриф», всі заходи з початку заснування Клубу озвучувала раніше і це змагання не виключено - фірма «Технотрон-авто» на чолі з її керівником Гурою Володимиром Олексійовичем, рекламно-інформаційний спонсор «МТ ГРУП» забезпечив нас зі скидками та відстрочкою сплати – дипломами та візитками, дякуючи ТМ «Вадим» і спеціалізованому рибальському магазину «Рибалка +» ми маємо непромокальні намети і без проблем а навіть і з комфортом провели та проводимо це та інші змагання, «старт» і «фініш» забезпечив магазин - «Стрілець», як стрілецьку зброю та набої до них, наше місцеве Білоцерківське телебачення «БЕСТ» та «Крокус-1» постійно ретранслює і тим самим нагадує телеглядачам нашого міста про всі заходи Клубу - з голубих екранів власних телевізорів і останній потужний спонсор Клубу – фірма «Валтекс», всі спортивні жилети, прапора всіх видів, огорожа – їхнє виробництво. Решта майна – посуд, столи, газові балони, лото трон, стійки, прапоротримачи, банери, вага для зважування і т.д. – є власність Клубу і була задіяна безкоштовно.
Щира вдячність нашим спонсорам, Слава нашим спонсорам – величність їх спонсорських подій не мають обмежень як і їх серце. Здоров’я, успіхів в бізнесі, поваги до них від усіх окружаючих – дай їм бог рибальської удачі!!!

Я надіюсь всім зробив роз’яснення – яку роль у нас на змаганні виконував той чи іншій спонсор.

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ

3. Судейський корпус.

Любе обласне змагання може заздрити такій кількості іменитих та відомих присутніх судів зі званнями: «Національний суддя зі спорту» аж три чоловіки – Сиротенко Сергій Борисович (дякуючи Сергію Борисовичу за останніх два роки ми підтягнули суддівство до оцінки «5» по п’ятибальної шкалі), Свіріденко Володимир Андрійович (знайомство з цією людиною та його досвід і знання в риболовному спорті надихає Вас відчувати що Ви зустрічалися з рибальською «глибою») , Охріменко Михайло Васильович (настільки урівноважена людина, щепетільна і точна – поруч з ним як за кам’яним муром).
На відмінно проявили себе і інші судді:
- Харов Олег Іванович (м.Біла Церква, Суддя зі спорту ІІІ категорії).
- Нитченко Віталій Олександрович (м.Чернігів, Суддя зі спорту ІІ категорії).
- Свіріденко Володимир Андрійович (м.Київ, «Національний суддя зі спорту»).
- Сиротенко Тетяна Миколаївна (м.Київ, Суддя зі спорту ІІІ категорії).
- Охріменко Михайло Васильович (м.Чернігів, «Національний суддя зі спорту»).
- Володькін Олександр Вікторович (м.Біла Церква, Суддя зі спорту ІІІ категорії).
- Палагута Валерій Васильович (м.Біла Церква, Суддя зі спорту ІІІ категорії).
Душа радується як згадую наше спілкування і сумісну працю – моя оцінка нашим суддям і моїм друзям, якщо така є – то сама висока і заслугована.

Кухарі і решта.

Хоч і не було прописано в «Положенні» але було прийнято рішення харчувати спортсменів та присутніх гарячими стравами, людина повинна хоч раз на день поїсти «гаряче» інакше в майбутньому шлунки будуть зіпсовані. Наші дівчата з цим завданням справилися теж на «відмінно», будо смачно і вдосталь усього всі три дні – дякуємо їм за це і бажаємо, щоби у них ні ручки ні ніженьки не боліли, здоров’я та краси. Дуже міцно попрацював Білоцерківський спортивний комітет на чолі з його заступником - Сергієм Сергійовичем Серьогіним та директором Білоцерківського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» - Павлюком Костянтином Миколайовичем, ще Ви побачите незабаром фільм відзнятий в Косівці Костюком Євгеном тільки слідкуйте за новинами.

4. Ну і прикінцеве положення.

Змагання удалися на «славу спорту», «радість спортсменам» і «задоволення організаторів». Такі б свята та частіше але – «кожному фрукту свою пору», можливо прийде час і ми займемо свою нішу в рибальському спортивному житті а поки – всім хто приймав участь в організації і спонсорстві орендарю водойми та безпосередньо спортсменам змагання: щира подяка, здоров’я, удачі, натхнення, перемог в майбутньому і підіймати майстерство до вищих щабель риболовного спорту.

ДО НОВИХ ЗУСТРІЧ В КОСІВЦІ.

_________________
Голова БМГО "Рибальський клуб Юр`ївська Рось" - Богданець І.В.
www.yurivska-ros.kiev.ua
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора AIM Address
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов x-fisher форум про риболовлю -> Сборы рыбаков, Соревнования, Фестивали Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3
Страница 3 из 3

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы не можете скачивать файлы в этом форуме