Reins, KEITECH

FAQFAQ ПоискПоиск ПользователиПользователи РегистрацияРегистрация
ПрофильПрофиль Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения ВходВход Комментарии к вашей кармеКомментарии к вашей карме


Fishup




На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5  След.  
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов x-fisher форум про риболовлю -> Сборы рыбаков, Соревнования, Фестивали
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Alexander

X-Fisher
X-Fisher


Зарегистрирован: 13.09.2007
Сообщения: 22932
Откуда: ЧЕРКАССЫ!


СообщениеДобавлено: Ср Окт 06, 2010 8:36 pm    Заголовок сообщения: Ссылка на сообщение Ответить с цитатой

Если вот в отчетах, Женя показал свой хороший вкус в музыке, то телекомпания Викка показала свою любовь к "Рыбачёк-чёк-чёк".
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
StasRybkin

Крутой Рыбак


Зарегистрирован: 11.07.2008
Сообщения: 839
Откуда: Черкассы


СообщениеДобавлено: Вт Окт 12, 2010 10:41 am    Заголовок сообщения: Ссылка на сообщение Ответить с цитатой

Соревнования прошли и тема затихла... Вдогонку несколько фото
_________________
"Способ, который мы выбираем, чтобы увидеть мир, создает мир, который мы видим." (с)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Alexander

X-Fisher
X-Fisher


Зарегистрирован: 13.09.2007
Сообщения: 22932
Откуда: ЧЕРКАССЫ!


СообщениеДобавлено: Вт Окт 12, 2010 12:27 pm    Заголовок сообщения: Ссылка на сообщение Ответить с цитатой

Валера молодец Smile)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
i.bogdanets

Матерый рыбак :)


Зарегистрирован: 23.09.2010
Сообщения: 221
Откуда: г.Белая Церковь


СообщениеДобавлено: Ср Окт 13, 2010 4:41 pm    Заголовок сообщения: Ссылка на сообщение Ответить с цитатой

Ответ Черкассам.

Мне есть, что сказать хорошего Вам друзья особенно Кириллу, Дзюбе Андрею Николаевичу и другим достойным рыбакам, спонсорам и участникам.

Меня затянули в предвыборную компанию поэтому для этого сейчас нет времени. Чуть-чуть попозже я обязательно зайду на Ваш сайт и дам на Вашем форуме некоторые объяснения, разъяснения и комментарий по поводу последнего прошедшего тролинга - который прошел неплохо, благодаря нашим совместным действиям.

Хочу поблагодарить Черкасское телевиденье за своевременную позитивную качественную информацию о рыбаках, их проблемах, надеждах и очень любимого для них мужского занятия. Если можно зайдите на наш сайт (www.yurivska-ros.com.ua) и разместите пожалуйста видео на нашем форуме как за 2009 год так и за этот 2010 год.

Всем удачи, спасибо за все и ждите серьезный комментарий и предложения по совместным действиям на дальше.
Заходите на наш рыбацкий сайт БМГО "Рибальський клуб Юр`ївська Рось" (www.yurivska-ros.com.ua) - там Вам всегда будет интересно.

С уважением Голова БМГО "Рибальський клуб Юр`ївська Рось" - Богданец Игорь.

_________________
Голова БМГО "Рибальський клуб Юр`ївська Рось" - Богданець І.В.
www.yurivska-ros.kiev.ua
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора AIM Address
i.bogdanets

Матерый рыбак :)


Зарегистрирован: 23.09.2010
Сообщения: 221
Откуда: г.Белая Церковь


СообщениеДобавлено: Вт Окт 26, 2010 2:59 pm    Заголовок сообщения: Ссылка на сообщение Ответить с цитатой

Тролінг пройшов, а враження залишилися.

Шановні рибалки та усі наші друзі!

Хочу вернутися до останнього змагання "Перший відкритий спільний кубок м.Біла Церква і Черкаської області з вилову хижої риби спінінгом з човна", який відбувся 1,2,3.10.2010 року у Черкаській області Черкаського району на Кременчуцькому водосховищі р.Дніпро близ с.Сокирне на водних базах відпочинку "Автомобіліст" і "Ковчег" та надати свій коментар з приводу подій які відбулися.

Що мені сподобалося:
1. Своєчасно приїхали і відповідно був настрій, музика, об'яви та реєстрація пройшла без зауважень.
2. Невелика кількість команд [18] створили умови спокою на березі, порядок і дисципліну, яка тільки можлива при таких умовах перебування.
3. Об'єктивне суддівство, безпомилкові підрахунки і як результат нагородження усіх спортсменів грамотами, а переможця, призерів і номінантів призами та подарунками.
4. Як завжди якісне і смачне харчування.
5. Нове розташування штабу і місця для реєстрації та проведення відкриття і закриття заходу.
6. Погода і велика кількість вилову риби на змаганні.
7. Наполеглива підтримка по проведенню заходу активного члена Черкаської Федерації риболовного спорту Погостинського Кирила Борисовича і Черкаської обласної адміністрації (спорткомітет, спорт для всіх).

Що мені не сподобалося:
1. Безвідповідальна позиція деяких членів Клубу і не тільки з приводу - ціноутворення цього заходу. В принципі тринділи одні і ті про одне і теж - дорого, далеко, хрінові призи, можливо проводити було б і краще, це бізнес Богданця, давайте поміняємо місце розташування, давайте проводити без Черкащан бо вони місцеві і все знають та взагалі чому проводимо кубок м.Біла Церква, а присутні на змаганні рибалки із: Одеси, Київа, Черкас, Дніпропетровська, Запоріжжя, Полтави і т.д.

Моя відповідь така:
Усіх розумних, хитрих, грамотних та шустрих запрошую від імені рибальського клубу Rybalka.сом на їх змагання, яке відбудеться 6.11.2010 року в Сорокашах біля Пароплава, більш детальна інформація на їхньому форумі (www.rybalka.com/forum/showthread.php?t=12024).
У мене до організаторів нема ні яких питань тому що: у них не змагання у чистому вигляді, а сейшен, то є - усі рибалки самодостатні і відповідають особисто за безпеку на воді, оформлений законно плавзасіб і документи на його управління, ночують як навчилися і як бажають, їдять і п'ють що хочуть.
Там на першому місці подарунки і призи не стоять - бо головне у них спілкування, дружба і людські відносини між рибалками. Внесок 200 гривень на витрати спортивного турніру одного дня (паливо для суддів, закупка призів та інше).

Але у мене є питання до розумних, хитрих, грамотних та шустрих - у них щось сталося з головою - збився коректор рахування, аналізу і порівняння наприкладі цього турніру та інших, вже їм не вистачає розуму визначитися - що, де і як. Ні, відповідь проста - вони хворі (жаба давить). Якщо ці рибалки з м.Біла Церква мотаються по усьому Дніпрі (три водосховища - Київське, Канівське, Кременчуцьке) і знаходяться на водоймі від одного дня до десяти, знімають дорогі домівки на берегах, екіпаж випиває горілки до п'яти літрів і випалює цигарок пів торби, витрачає на паливо тільки для човна 2000 гривень, а тут їм стало дорого і далеко то нехай не смішать дупу бо вона і так смішна.

Що торкається призів то нас путають з федерацією, це у них грамоти, медальки, залік у книжки охрінілого спортсмена і призи от крутих спонсорів - коробочки, катушечки, жилочка, блешеньки, а у нас погані - мотори, човни, намети, бури, одяг, ехолоти, навігатори і т.п. Тому я зразу раджу за призами вступати до Української федерації риболовного спорту, а до нас змагатися за ту "невеличку" нагороду яку ми представляємо. А в приватних бесідах ці усі жлоби кажуть ми за чесні змагання, нам призи не потрібні, а раз так то тоді ні до федерації ні до нас претензій бути не може, але нажаль вони є. Тоді питання, а рибалки лі вони і на що вони тоді здатні.

Що торкається бізнесу Богданця, то це хтось має на увазі що Богданець заробляє гроші на проведенні заходів у тому числі на останньому змаганні на тролінг. Щоби не об`ясняться я на днях опублікую на нашому сайті кошторис і нехай усі подивляться хто кому винен і за які гроші проводиться захід, але зразу хочу зазначити, що не за кошти тих жлобів хто про це балакає.

По місцю розташування, немає найкращого місця для проведення змагання на тролінг від "Страхолісья" і до м.Черкаси по різним причинам - погана бухта, немає умов перебування, немає під'їзду, заборонена зона, непідходяща акваторія і т.д. Так що с.Сокирне під Черкасами найкраще місце для цих подій тому що: знаходиться в центрі України, асфальт почті до самої бази, чудова природа, багато риби, самі найкращі люди, благоустроєні водні бази відпочинку, природна затока під бухту, струм і саме головне там вредні Черкаські рибалки яких хотять взути рибалки з м.Біла Церква. До цього 2010 року у рибалок з м.Біла Церква дуже гарно було з відпочинком, туризмом, горілкою і закускою тільки зі змаганнями трохи не складалося, а на останньому змаганні постаралися - молодці і я думаю що вони зрозуміли, що змагатися можна з ким угодно якщо до цього серйозно відноситися і старатися перемогти.

Балачки про те що кубок м.Біла Церква і там повинні бути присутні тільки спортсмени з м.Біла Церкви - помилкові, чому: перше - ми пишемо "відкритий", а це означає для усіх бажаючих; друге - неможна замикатися у свойому колі і думати що ти покорив весь світ, треба дивитися на інших і переймати у них усе позитивне від їхнього одягу, екіпіровки, човна та тюнінгу до нього, манеру рибалити, оснащення та інше. Ніде нема можливості так щільно поспілкуватися як на такому заході - де збираються справжні чоловіки, хоча із них не кожен уміє толком ловити рибу чи екіпірований та оснащений для такого серйозного випробування і з цього приводу я хочу подякувати усім хлопцям хто приймає участь і хочу виділити родину Дзюбів з м.Черкаси (батько та син). Непотрібно закінчувати академію для того щоби зразу зрозуміти, що перед тобою не бувалі рибалки чи от`явленні браконьєри, а прості наші українські хлопці, які люблять природу, відпочинок, спілкуватися з людьми і показник вилову риби на змаганні не є для них пуп землі - от за те я таких поважаю і серед рибалок їм личать прості, але дорогі слова - людина, громадянин, Українець (і таких слава богу більшість чим триндючих та бздунів і берегових алкоголіків).

Що до рівня проведення - мало хто в Україні може похвалитися рівнем проведення змагань рибальського напрямку, якщо по дорослому рахувати і враховувати: офіційне проведення заходу із затвердженим "Положення" спорткомітетом та його присутністю на ньому, огородженнями та формою одягу як для організаційного комітету так і суддівської бригади, призами та подарунками, умовами перебування, харчування спортсменів та присутніх на заході, загальною організацією, безпеку та розвагу і т.п. - нам це більш менш начебто вдається, але працювати над рівнем проведення потрібно завжди, бо помилки зрозуміло що є.

2. Незрозумілі дії Черкаської федерації рибальського спорту.

Моя думка така:
Я взагалі не зрозумів - що це за зборисько, чим воно займається, яке завдання собі поставило і яке відношення воно має до спорту. Почну спочатку, після участі восьми черкаських команд в тролінгу 2009р. під Черкасами до мене звернувся Кирил Погостинський і запропонував разом провести наступні змагання у 2010р. Як би ви почули скільки було радості у нього коли він мені зателефонував узимку і сповістив мені про те що вони засновують осередок федерації у м.Черкаси і нарешті в такому морському славетному місці буде хоч одна спортивна рибальська організація. З тієї пори ми з Кирилом вели перемовини як нам зробити по фірме змагання на тролінг і у нього були три вимоги:
1) повинен присутній бути джиг;
2) сума внеску членів БМГО "Рибальський клуб Юр`ївська Рось" і членів Федерації Черкаського риболовного спорту повинні бути однакові;
3) витрати повинні бути прозорі і зрозумілі та оприлюднені.
Ну що Вам сказати добрі люди - Кирил молодчина, він працював до останнього і допоміг всім чим міг. Біла Церква гордиться Ігорьошкою Богданцем, а Черкаси можуть гордитися Кирилом Погостинським (шутка), а насправді він зібрав команди, підготовив списки, предоставив подарунки, їздив за майном та документами у Черкаси і все робив на голому ентузіазмі та за свої гроші.
Віват!!! Кирилу, слава!!! - м.Черкаси, де є такі хлопці.

А що федерація - ледь не зірвала нам захід. Балакали ми балакали, готовили "Положення" і залишилося десять днів до початку заходу і федерація каже, якщо джиг - нема питань підтримуємо, а якщо тролінг і джиг то ні. Нам Клубу потрібно проводити захід, а у нас нема підписів та узгоджень з Рибоохороною, Водною транспортною міліцією, ГіМСом, Рятувально-водолазною службою і т.д., бо не хоче писати листа голова Черкаської федерації і каже тролінг потрібно викинути, а золотий джиг залишити от тоді ми з усієї сили будемо проводити "разом". Я бігом зрозумів, що тут діла не буде і через свій спорткомітет зв'язався з Черкаською обласною адміністрацією і за п'ять днів вирішили усі існуючи проблеми по дозволам і узгодженням цього заходу. Слава богу зусиллями Кирила, спорткомітету м.Біла Церкви і обласної Держадміністрації Черкаської області ми не зірвали захід, а я його провів.

Але у мене виникає питання - що це така за федерація риболовного спорту. Дитячих закладів чи їх створення чи підтримки - щось не бачив і не чув, громадська діяльність для панів з федерації не потрібна (Черкаси усі в сітках, на берегах та на островах сміття), прості рибалки які не є членами федерації їх не цікавлять, самі собі придумали і визначили види рибальського спорту, для тролінгу не знайшлося місця, а японці, американці, фіни і інші виходить дурні -бо випускають в масової промисловості воблера, оснащення і пишуть про них у фахових рибальських виданнях, показують по телебаченню, але для крутої Української федерації рибальського так називаємого спорту якісь там японці, американці, австралійці і інші - хіба авторитети. Недарма сьогодні більшість звичайних рибалок обласні федерації називають - федерастами, вони не розуміють нахріна вони їм потрібні, там нема місця молоді і пенсіонерам бідним та немічним, а для держави це взагалі не зрозуміла обуза від якої ні річкам, ні рибі, ні прибережній смузі нема ради. От таке враження у мене склала Черкаська федерація рибальського спорту, якщо я помиляюся то давайте разом підготуємося до тролінга на наступний рік. 1)Найдемо фінансового спонсора і зробимо доступну ціну благодійного внеску для рибалок. 2) Виставимо призи по фірме і нагородимо найкращих. 3) Організуємо досуг, харчування та перебування на базах під час заходу на найвищому рівні. 4) Забезпечимо фахове суддівство і як його результат визначимо справжніх спортсменів - героїв Українського рибальства. 5) Цей захід для рибалок і присутніх повинен бути святом.

Я цього прагну і крок за кроком до цього їду, хто поділяє таку думку мій друг і товариш, хто ні - той теж мій друг і товариш, але просто мене критикує і тримає під контролем.

З повагою до усіх без винятку.

_________________
Голова БМГО "Рибальський клуб Юр`ївська Рось" - Богданець І.В.
www.yurivska-ros.kiev.ua
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора AIM Address
Alexander

X-Fisher
X-Fisher


Зарегистрирован: 13.09.2007
Сообщения: 22932
Откуда: ЧЕРКАССЫ!


СообщениеДобавлено: Вт Окт 26, 2010 4:00 pm    Заголовок сообщения: Ссылка на сообщение Ответить с цитатой

i.bogdanets писал(а):
Якщо ці рибалки з м.Біла Церква мотаються по усьому Дніпрі (три водосховища - Київське, Канівське, Кременчуцьке) і знаходяться на водоймі від одного дня до десяти, знімають дорогі домівки на берегах, екіпаж випиває горілки до п'яти літрів і випалює цигарок пів торби, витрачає на паливо тільки для човна 2000 гривень, а тут їм стало дорого і далеко то нехай не смішать дупу бо вона і так смішна.


Ну нельзя же по парочке богатеньких буратин, судить о всех Smile

Тем более по такой логике получается так, если человек имеет деньги, значит ему нужно заломить цену Smile хлеб продавать ему по 10 баксов, ведь он же ездит на канары Smile)

i.bogdanets писал(а):
Але у мене є питання до розумних, хитрих, грамотних та шустрих - у них щось сталося з головою - збився коректор рахування, аналізу і порівняння наприкладі цього турніру та інших, вже їм не вистачає розуму визначитися - що, де і як. Ні, відповідь проста - вони хворі (жаба давить).


не нада за них переживать, они были, есть и будут. Такова суть жизни. Чтобы вы не делали, всегда будут недовольные. Главное чтобы довольных было больше Smile

i.bogdanets писал(а):
Віват!!! Кирилу, слава!!! - м.Черкаси, де є такі хлопці.


Да, Кирилл молодец. на местных соревнований наловил рыбы. респект.

Мне понятен ваш "крик души", главное не здавайтесь Smile Я не участвовал в этот раз с трех причин:

1. у меня не было времени и сейчас пока нет (занят стройкой даже на выходных).
2. дороговато конечно, хотя я понимаю, за хороший сервис нужно хорошо платить. Но может пускай спонсоры накормят нас? Smile))
3. Троллингом не ловлю Sad
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
Alexander

X-Fisher
X-Fisher


Зарегистрирован: 13.09.2007
Сообщения: 22932
Откуда: ЧЕРКАССЫ!


СообщениеДобавлено: Вт Окт 26, 2010 4:02 pm    Заголовок сообщения: Ссылка на сообщение Ответить с цитатой

Если честно, много чего узнал из этого месседжа. А я и не подозревал. Я удивлен.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
novichok

X-Fisher
X-Fisher


Зарегистрирован: 17.10.2007
Сообщения: 4432
Откуда: Cherkassy


СообщениеДобавлено: Вт Окт 26, 2010 8:08 pm    Заголовок сообщения: Ссылка на сообщение Ответить с цитатой

i.bogdanets писал(а):


...Я взагалі не зрозумів - що це за зборисько, чим воно займається, яке завдання собі поставило і яке відношення воно має до спорту. ...




....смайлика с ладошками, которые хлопают нету....))))

_________________
......... они не пройдут!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
i.bogdanets

Матерый рыбак :)


Зарегистрирован: 23.09.2010
Сообщения: 221
Откуда: г.Белая Церковь


СообщениеДобавлено: Чт Окт 28, 2010 8:51 am    Заголовок сообщения: [b]Дивіться кошторис витрат на тролінг.[/b] Ссылка на сообщение Ответить с цитатой

Шановні рибалки та усі наші друзі!

У розділі "Заходи" за 2010 рік поступив кошторис витрат по змаганню "Перший відкритий спільний кубок м.Біла Церква і Черкаської області з вилову хижої риби спінінгом з човна", який відбувся 1,2,3.10.2010 року у Черкаській області Черкаського району на Кременчуцькому водосховищі р.Дніпро близ с.Сокирне на водних базах відпочинку "Автомобіліст" і "Ковчег". Він реально відображає тільки грошові надходження і їх цільові витрати. Загальний кошторис витрат по справжньому складає приблизно 100000 (сто тисяч) гривень, але за рахунок спонсорів і фанатів нашого Клубу та Кирила Погостинського, майно яке було застосовано і куплено раніше - дозволило нам втричі здешевити цей захід.

Я думаю, що тепер зрозуміло чому я кажу що потрібно об'єднувати зусилля для проведення змагань, бо є тільки два варіанти:
1. Чи ми проводимо змагання на високому рівні.
2. Чи ми змагання перетворюємо в "деребас".

Дивіться кошторис на нашому сайті (ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду www.yurivska-ros.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=625&Itemid=403[/b])

_________________
Голова БМГО "Рибальський клуб Юр`ївська Рось" - Богданець І.В.
www.yurivska-ros.kiev.ua
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора AIM Address
Alexander

X-Fisher
X-Fisher


Зарегистрирован: 13.09.2007
Сообщения: 22932
Откуда: ЧЕРКАССЫ!


СообщениеДобавлено: Чт Окт 28, 2010 10:04 am    Заголовок сообщения: Ссылка на сообщение Ответить с цитатой

А что вошло в "Послуги по зйомці змагання", видео съемка тоже? Если да, где посмотреть можно. Уж больно дорого заломили там цену, можно было бы найти фотографа который не равнодушен к рыбалке, он бы сделал за пол цены. Можно в след году организовать. Тендер бы что-ли онлайн провели )) сэкономили деньги бы.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
i.bogdanets

Матерый рыбак :)


Зарегистрирован: 23.09.2010
Сообщения: 221
Откуда: г.Белая Церковь


СообщениеДобавлено: Пт Окт 29, 2010 3:51 pm    Заголовок сообщения: Ответ "Alexander". Ссылка на сообщение Ответить с цитатой

Alexander писал(а):
А что вошло в "Послуги по зйомці змагання", видео съемка тоже? Если да, где посмотреть можно. Уж больно дорого заломили там цену, можно было бы найти фотографа который не равнодушен к рыбалке, он бы сделал за пол цены. Можно в след году организовать. Тендер бы что-ли онлайн провели )) сэкономили деньги бы.



Уважаемый "Alexander".

Фото мы делали нашару своими фотоаппаратами, а видеосъемка у нас стоит два дня свадьбы - 3500грн плюс один еще день пятница и это ехать Дружкову в Черкассы, а он в Белой Церкви больше будет иметь, чем у нас на соревновании. Но самое главное Дружков ученик Ролана Быкова и фильм как Ельцин танцует на танке его и режиссуру он нам делает бесплатно, а она стоит 1000грн в г.Белая Церковь. Проще говоря - если бы я взял другого оператора с г.Белая Церковь то это нам бы стоило 6000грн за три дня съемки и потом сделать (отрежиссировать) фильм, нам же документальная съемка на 8 часов не нужна, так что цена отличная.
Кстати я себе и всем сказал, если съемки не будет, то проводить мероприятия нет смысла, потому что к этим событиям в живую мы не вернемся никогда, а хочется иметь память.

Когда фильм по тролингу будет закачен на нашем сайте, я дам новость на вашем форуме.

_________________
Голова БМГО "Рибальський клуб Юр`ївська Рось" - Богданець І.В.
www.yurivska-ros.kiev.ua
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора AIM Address
Alexander

X-Fisher
X-Fisher


Зарегистрирован: 13.09.2007
Сообщения: 22932
Откуда: ЧЕРКАССЫ!


СообщениеДобавлено: Пт Окт 29, 2010 3:59 pm    Заголовок сообщения: Ссылка на сообщение Ответить с цитатой

ок, ждем тогда фильм.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
i.bogdanets

Матерый рыбак :)


Зарегистрирован: 23.09.2010
Сообщения: 221
Откуда: г.Белая Церковь


СообщениеДобавлено: Вт Фев 01, 2011 1:20 pm    Заголовок сообщения: Дивіться фільм по тролінгу 2010 року. Ссылка на сообщение Ответить с цитатой

Alexander писал(а):
ок, ждем тогда фильм.


Шановні рибалки та усі наші друзі!

11.01.2011 року на нашому сайті в розділі "Відеогалерея" дивіться фільм зі змагання "Перший відкритий спільний кубок м.Біла Церква і Черкаської області з вилову хижої риби спінінгом з човна", який відбувся 1,2,3.10.2010 року у Черкаській області Черкаського району на Кременчуцькому водосховищі р.Дніпро близ с.Сокирне на водних базах відпочинку "Автомобіліст" і "Ковчег".
Маю надію, що цей фільм Вам сподобається і наступні змагання будуть ще краще вчорашніх.

http://www.yurivska-ros.com.ua/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=45&Itemid=115

_________________
Голова БМГО "Рибальський клуб Юр`ївська Рось" - Богданець І.В.
www.yurivska-ros.kiev.ua
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора AIM Address
Mazdovuy

X-Fisher
X-Fisher


Зарегистрирован: 17.05.2008
Сообщения: 3181
Откуда: Черкассы


СообщениеДобавлено: Вт Фев 01, 2011 3:05 pm    Заголовок сообщения: Ссылка на сообщение Ответить с цитатой

Цитата:
Шановні рибалки та усі наші друзі!

11.01.2011 року на нашому сайті в розділі "Відеогалерея" дивіться фільм зі змагання "Перший відкритий спільний кубок м.Біла Церква і Черкаської області з вилову хижої риби спінінгом з човна", який відбувся 1,2,3.10.2010 року у Черкаській області Черкаського району на Кременчуцькому водосховищі р.Дніпро близ с.Сокирне на водних базах відпочинку "Автомобіліст" і "Ковчег".
Маю надію, що цей фільм Вам сподобається і наступні змагання будуть ще краще вчорашніх.

http://www.yurivska-ros.com.ua/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=45&Itemid=115


Как только захожу к вам на форум в раздел "видеогалерея" сразу начинает глючить и страница зависает! Не возможно глянуть фильм, а очень хочется... Rolling Eyes

_________________
Усигда на связи 8-(097)-941-66-50 , 8-(063)-352-74-38
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
novichok

X-Fisher
X-Fisher


Зарегистрирован: 17.10.2007
Сообщения: 4432
Откуда: Cherkassy


СообщениеДобавлено: Вт Фев 01, 2011 4:26 pm    Заголовок сообщения: Ссылка на сообщение Ответить с цитатой

...так и есть...глючит вплоть до перезагрузки...
_________________
......... они не пройдут!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов x-fisher форум про риболовлю -> Сборы рыбаков, Соревнования, Фестивали Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5  След.
Страница 4 из 5

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы не можете скачивать файлы в этом форуме