Reins, KEITECH

FAQFAQ ПоискПоиск ПользователиПользователи РегистрацияРегистрация
ПрофильПрофиль Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения ВходВход Комментарии к вашей кармеКомментарии к вашей карме


Fishup




 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов x-fisher форум про риболовлю -> Отчеты
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Alexander

X-Fisher
X-Fisher


Зарегистрирован: 13.09.2007
Сообщения: 22932
Откуда: ЧЕРКАССЫ!


СообщениеДобавлено: Чт Май 31, 2018 10:18 am    Заголовок сообщения: 28.05.2018 Ручьевая форель Ссылка на сообщение Ответить с цитатой

С приездом в Буковель, я планировал ловить радужную форель на платном центральном озере. Но увы, форель там заболела, воду спустили и запускать свежую не спешили. Поэтому наслаждался природой, свежим воздухом и гуцульской кухней.

Но всё таки, меня вытащили на форель, но на дикую форель, звонок Руслана Яремина и весь день был посвящен поиску диких форелей, на диких речках. Были на двух разных реках, одна глубокая, но которой обитает крупная форель, вторая была очень мелкая, можно было перейти её вброд. Так вот на мелкой я поймал аж 5 или 6-ть голавликов. Это меня "убивало", проехать столько километров и ловить голавля - это смешно.

Поиск и ловля форели, мне напомнило ловлю голавля, почти всё тоже самое, те же перекаты, поиск глубины, течение, камни и т.п.














Последний раз редактировалось: Alexander (Вс Дек 10, 2023 2:38 pm), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
Alexander

X-Fisher
X-Fisher


Зарегистрирован: 13.09.2007
Сообщения: 22932
Откуда: ЧЕРКАССЫ!


СообщениеДобавлено: Пт Июн 01, 2018 9:53 am    Заголовок сообщения: Ссылка на сообщение Ответить с цитатой





Последний раз редактировалось: Alexander (Вс Дек 10, 2023 2:39 pm), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
Alexander

X-Fisher
X-Fisher


Зарегистрирован: 13.09.2007
Сообщения: 22932
Откуда: ЧЕРКАССЫ!


СообщениеДобавлено: Пт Июн 01, 2018 10:23 am    Заголовок сообщения: Ссылка на сообщение Ответить с цитатой



Последний раз редактировалось: Alexander (Вс Дек 10, 2023 2:39 pm), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
Alexander

X-Fisher
X-Fisher


Зарегистрирован: 13.09.2007
Сообщения: 22932
Откуда: ЧЕРКАССЫ!


СообщениеДобавлено: Пт Июн 01, 2018 2:38 pm    Заголовок сообщения: Ссылка на сообщение Ответить с цитатой

Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
Alexander

X-Fisher
X-Fisher


Зарегистрирован: 13.09.2007
Сообщения: 22932
Откуда: ЧЕРКАССЫ!


СообщениеДобавлено: Пн Сен 19, 2022 7:40 am    Заголовок сообщения: Ссылка на сообщение Ответить с цитатой

Руслан який тут в цьому звіти, загинув:


"Бережи Давида. Він буде великою людиною" - написав мені Руслан, коли вперше побував на нулі...
...
24 лютого, коли почалося вторгнення росіян, він був у Києві. Зранку, з шаленим калатанням серця ми у Франківську читали новини прокинувшись від вибухів. Від Руслана прийшло повідомлення: "В нас по повній стріляють. Можливо буду без звязку. Можливо поїду воювати".
А вже в обід він був у ТРО, якийсь час проходив вишкіл. Брав участь у зачистці Бучі. Ніколи не розповідав нам подробиць, але сильно нервував, коли згадував про це місце. Казав, що буде мститися окупантам доки буде жити.
Пізніше Руслана перевели у ЗСУ та направили до Військової частини А4017. Він не часто виходив на зв'язок, спочатку приховував від батьків, що їде на першу лінію. Ми не часто спілкувалися, більше короткі дзвінки та повідомлення "живий, на позиціях, не знаю коли вийду на зв'язок". Останні місяці Руслан був поблизу Сіверська. У серпні розповідав, що половина його роти загинула і що я маю бути готовою, що і він не виживе... Не можливо бути готовим 😭😭😭
За увесь час від лютого лише тиждень ми змогли провести разом, під час його відпустки. 15 серпня хтось постукав нам у вікно - це був Руслан з сяючою усмішкою, у камуфляжі та з наплічником. На грудях нашивка "Бандера". Це був ретельно зпланований сюрприз)). Саме у цей радісний момент зустрічі зроблена ця світлина.
...
Яким ми знали Руслана?
Ти був непосидючим та авантюрним) З невичерпними вибуховими ідеями: від "попрацювати зварщиком у Чорнобилі" до "відкрити на Вербовці ферму з вирощування опаришів для рибаків". Рибальський спорт був для тебе не просто хоббі, а захопленням всього життя.
Ти, Руслан, багато зробив для розвитку цього спорту в Україні, особливо форелевого напряму. Змагання зі спортивного лову форелі, які ти організовував, дотепер згадують їх учасники. А той смажений на вогні баранчик - це було щось!
Скількох спортсменів ти разом з батьками приймав у себе вдома, і не злічити) Пригощав кавою та власноруч приготовленим баношем з шашликом. Про твою гостинність та щедрість ходили легенди)) Всі, хто знайомився з тобою, навіть часто попутники у поїзді, зачаровувались твоєю харизмою та прагнули твоєї дружби) А хто, як не ти, знав сотні неймовірних вражаючих історій)) Як справжній рибак ти вмів прикрасити і перебільшити, щоб справити незабутнє враження) І ми всі тобі це пробачали)
Ви, друзі, певно також згадуєте яскраві епізоди за участю Руслана?
Ти слухав АС/DC, визнавав за музику тільки старий добрий рок) На нашому весіллі ми з гостями двіжували під Братів Гадюкіних) Під рок музику та стук молотів об наковальню ти, Руслан, створював у своїй кузні на власному подвір'ї всяке "файне і монументальне" з металу. Пам'ятаю, одна наша спільна подруга, якій ти подарував на днюху ковану троянду, жартома сказала: ""Для мене ще так ніхто в житті не напрягався!"))
Напевно для багатьох з вас, друзі, Руслан виготовив щось гарне коване до хати) Напишіть про це у коментарях, будь ласка 🙏
Ти був обдарованим майстром художньої різьби) Навчився цьому у батьків. Пам'ятаю, колись вирішив вирізьбити величезну декоративну таріль, щось до метра у діаметрі. Вдома всі поставились до цієї ідеї скептично: хто ж на базарі таке дороге купить. А ти загорівся) І таріль дуже швидко хтось купив) Але тут був один нюанс - різьбити ти не любив і займався цим, коли не було іншої роботи та замовлень.
Твій син Давид успадкував від тебе веселу вдачу, твердий характер та натхнення до приготування кулінарних страв) Ти міг зварити смачний борщ, наліпити вареників та спекти свій улюблений торт "Спартак" - спекти ідеально)
Ти любив Давида. Любиш. Вірю, твоя душа поруч. Кохав мене, коли ми були сім'єю. Прийняв загибель нашого шлюбу. Був другом після розлучення. Як і вся наша родина, пережив пекло під час лікування онкологічної хвороби Давида. Як умів, старався підтримати.
Усе своє життя ти шукав себе. Змінював роботи, навчався новому. Шукав реалізації у Норвегії, важко працював у Ізраїлі, влаштовувався на роботу у Німеччині та Швеції. Пробував себе у бізнесі. Як і всі ми, помилявся. Мав сміливість визнати свою неправоту. Працював без вихідних, щоб виправити косяки.
Ми знайомі з 2006 року. Не могла я собі уявити, що ти знайдеш себе у військовій справі. У час страшної загрози та смертельної небезпеки, коли ворог підступив до столиці, ти пішов захищати усіх нас. Не чекаючи повістки з воєнкомату. Повага і честь тобі за твою мужність! Повага і честь твоїм батькам Надія Яремин та Володимир Яремин , яких я дуже люблю, за те що виховали сина - Героя...
14 вересня ти загинув...
Загинув гідною смертю як воїн на полі бою та Герой України. Загинув у час наступу та довгоочікуваного звільнення окупованих територій. Став одним з багатьох, хто віддав життя за нас і нашу країну. Ти любив життя і любив людей...
Дай Боже всім нам бути достойними твого подвигу 🙏🇺🇦
Тепер ти ТАМ, де ЛЮБОВ...
...не можу більше писати... сльози...
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
Alexander

X-Fisher
X-Fisher


Зарегистрирован: 13.09.2007
Сообщения: 22932
Откуда: ЧЕРКАССЫ!


СообщениеДобавлено: Пн Сен 19, 2022 7:44 am    Заголовок сообщения: Ссылка на сообщение Ответить с цитатой

Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов x-fisher форум про риболовлю -> Отчеты Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме