Reins, KEITECH

FAQFAQ ПоискПоиск ПользователиПользователи РегистрацияРегистрация
ПрофильПрофиль Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения ВходВход Комментарии к вашей кармеКомментарии к вашей карме


Fishup




 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов x-fisher форум про риболовлю -> Отчеты
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Антон Груби

Рыбак


Зарегистрирован: 26.04.2012
Сообщения: 41
Откуда: Вышгород


СообщениеДобавлено: Пт Янв 27, 2017 1:38 am    Заголовок сообщения: Слава Україні! Ссылка на сообщение Ответить с цитатой

Всім доброго дня!

Вирішив цей звіт написати рідною мовою, гадаю що це буде ще більш символічним. Так як ця історія прямим чином пов'язана з українською символікою. А як додаток, ще й потреную мову, адже українською я жодного разу ще не писав.
Я дуже рідко пишу "безрибні" звіти, майже ніколи, але цей невеличкий нарис випадковий, бо є нагода поділитися з вами моїм новим "творінням".

Патріотичний спінінг.



Насправді, я не очікував, що в мене так файно (на мою скромну думку) вийде. Я рахую, що для першого досвіду в "родбілдінгу" вийшло дуже непогано, особливо гріють душу рідні кольори цього виробу. Кому буде цікаво може переглянути відео покрокового будівництва.



Мушу відзначити, що текст читав я на "басурманській" мові, так як мій канал більш спрямований на англомовного глядача. Але, я гадаю, що для переважної більшості українських глядачів відео буде легко зрозуміти, адже англійська мова в побуті стає все більше популярною.

Що, до рибалки. Спроби обрибити свій витвір я виконував на судаковому озері, зокрема намагаючись злапати щось на свої нові джиг-борідки, які я нав'язав з оленячого хвоста. В англ. мові вони називаються Bucktail jig.

Набір саморобних борідок.



Як би не було прикро, але з першої спроби на такий, здавалось би, чудовий компект, нічого не злапав... Хоча й витратив чимало часу, експерементуючи з проводками, бігаючи між лунками та міняючи приманки... Як на мене, то виглядають вони дуже "смачно", і я маю надію, що наступна рибалка принесе мені очікуваний результат!
Як би там не було, нову вудку вигуляв, нові гачки виполоскав, змерз, план мінімум виконав!


Ще фото вудки.







Дякую за перегляд!
Щастя, міцного здоров'я й миру над головами!

СЛАВА УКРАЇНІ!!! [youtube][/youtube]
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Alexander

X-Fisher
X-Fisher


Зарегистрирован: 13.09.2007
Сообщения: 22932
Откуда: ЧЕРКАССЫ!


СообщениеДобавлено: Пт Янв 27, 2017 10:16 am    Заголовок сообщения: Ссылка на сообщение Ответить с цитатой

Героям Слава!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
дедок

X-Fisher


Зарегистрирован: 10.12.2007
Сообщения: 1634
Откуда: Черкассы


СообщениеДобавлено: Пт Янв 27, 2017 11:02 pm    Заголовок сообщения: Ссылка на сообщение Ответить с цитатой

Alexander писал(а):
Героям Слава!

Very Happy

_________________
... я повернул коня направо, а сам налево поскакал.


Последний раз редактировалось: дедок (Сб Янв 28, 2017 6:47 am), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
docmos

X-Fisher
X-Fisher


Зарегистрирован: 26.04.2008
Сообщения: 4758
Откуда: Черкассы


СообщениеДобавлено: Сб Янв 28, 2017 7:23 am    Заголовок сообщения: Ссылка на сообщение Ответить с цитатой

Всьому виною амереканці! То вони ще в 17му столітті зробили "многахадовачку" і підсунули нам свою картоплю...
І тепер картопля робить свою ганебну справу! Бо поки є в погрибі ця засланка янків ,наший брат інертний! Картопля є і все гут...
кому мало цього наїдку, давно вже виїхали...істинні гурмани цього синтезу вуглеводнів лишилися її доїдати...
і до поки вона існує ніхто ні за що не візьметься,окрім лопати....
Є лише один вихід! Шоб її вже ,накінець , добив колорадський жук!

_________________
ловите хорошее настроение, ведь оно так редко посещает нас!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Отшельник

Крутой Рыбак


Зарегистрирован: 04.09.2011
Сообщения: 724
Откуда: Черкассы


СообщениеДобавлено: Сб Янв 28, 2017 11:01 am    Заголовок сообщения: Ссылка на сообщение Ответить с цитатой

Це що? Шо ета била?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Отшельник

Крутой Рыбак


Зарегистрирован: 04.09.2011
Сообщения: 724
Откуда: Черкассы


СообщениеДобавлено: Сб Янв 28, 2017 11:05 am    Заголовок сообщения: Ссылка на сообщение Ответить с цитатой

Цитата:
Вирішив цей звіт написати рідною мовою, гадаю що це буде ще більш символічним

Несподіванка....приємно.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов x-fisher форум про риболовлю -> Отчеты Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме